2015.10.08 - 11 OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH WĘDKARSKICH ŁASIN 2015 fot. Roman Łysiak

Wyniki:

Zawody spławikowe

Kategoria wiekowa do 12 lat

1 Grzegorz Frank /  Okręg PZW w Katowicach / 1665
2 Marek Kwiecińsk / Okręg PZW w Opolu / 1620
3 Sebastian Tomanek / Okręg PZW w Katowicach / 1170
4 Dominik Matras / Okręg PZW Kielce / 750
5 Konrad Dembiński / Okręg PZW Koszalin / 580
6 Mikołaj Bobel / Okręg PZW Gdańsk / 520
7 Bartosz Chojnacki / Okręg PZW w Bydgoszczy / 470
8 Piotr Knap / Okręg PZW Lublin / 460
9 Izabela Paradowska / Okręg PZW w Toruniu / 425
10 Damian Borona / Okręg PZW w Białymstoku / 375
11 Franciszek Matak / Koło PZW "Ciernik" Tłuszcz  / 305
12 Szymon Paradowski  / Okręg PZW w Toruniu / 290
13 Daniel Łojek / Okręg Mazowiecki PZW  / 235
14 Aleksander Basandowski / Okręg PZW w Toruniu  / 215
15 Monika Merholc / Okręg PZW w Toruniu  / 85
16 Krzysztof Gałęziowski  / Koło PZW nr 2 Żoliborz / 80
17 Bartosz Gajewski / Okręg Mazowiecki PZW  / 30
18 Igor Piątek  / Okręg PZW Poznań / 0

Kategoria wiekowa do 14 lat

1  Karol Mossakowski / Okręg PZW w Ciechanowie / 2285
2 Emilia Jurczak / Okręg PZW w Białymstoku  / 1840
3 Bartosz Krzyżak / Okręg Mazowiecki PZW / 1720
4 Dominik Chaber / Okręg PZW w Katowicach /1695
5 Szymon Kucharski / Koło PZW nr 2 Żoliborz / 1485
6 Jakub Jurkiewicz / Okręg PZW Lublin / 1440
7 Wojciech Tkaczenko / Okręg PZW w Katowicach / 1295
8 Iwo Czapiewski / Okręg PZW w Bydgoszczy / 1175
9 Jakub Klimczak / Okręg PZW Koszalin / 1135
10 Zuzanna Kulesa / Okręg PZW w Opolu / 1100
11 Gracjan Gransicki / Okręg PZW Gdańsk / 1055
12 Katarzyna Żakowska / Okręg PZW w Toruniu / 820
13 Maksymilian Gałęziowski / Koło PZW nr 2 Żoliborz / 755
14 Patryk Sapigórski / Okręg Mazowiecki PZW / 705
15 Sławomir Gruszka / Okręg PZW Kielce / 615
16 Kacper Kamiński / Okręg PZW w Toruniu / 600
17 Mariusz Krogulec / Okręg PZW Koszalin / 230
18 Hubert Rakowski / Koło PZW "Ciernik" Tłuszcz / 200
19 Milena Żmijewska Okręg PZW w Toruniu / 60
20 Andrzej Kowalczuk / Okręg PZW Koszalin / 0
20 Dominik Bój / Okręg PZW w Toruniu  / 0

Kategoria wiekowa do 16 lat

1 Szymon Godzisz /  Okręg PZW Kielce / 2215
2 Michał Łuczka / Koło PZW nr 2 Żoliborz / 2170
3 Robert Mirek / Okręg PZW w Katowicach / 2140
4 Wojciech Osada / Okręg PZW w Opolu / 1615
5 Tomasz Swaryczewski / Okręg PZW w Katowicach / 1380
6 Mateusz Sikora / Okręg PZW Lublin / 760
7 Bartłomiej Czerniawko / Okręg PZW Koszalin / 535
8 Jakub Rosmanowski / Okręg PZW w Ciechanowie / 275
9 Michał Sapigórski / Okręg Mazowiecki PZW / 245
10 Radosław Książkiewicz / Okręg PZW w Bydgoszczy / 165
11 Patryk Łojek / Koło PZW "Ciernik" Tłuszcz / 85
12 Mikołaj Sikora / Okręg PZW Lublin / 65
13 Michał Ślusarczyk / Okręg PZW Koszalin / 45
14 Rafał Kurzeja / Okręg PZW w Toruniu / 35
15 Michał Merholc / Okręg PZW w Toruniu / 0
15 Mateusz Sasin / Okręg Mazowiecki PZW / 0
15 Patryk Pietrowski / Okręg PZW w Białymstoku / 0
15 Adrian Kowalewski / Okręg PZW Gdańsk / 0
15 Aleksander Biernat / Okręg PZW Koszalin / 0
15 Agnieszka Reczko / Okręg PZW Koszalin / 0

 

Nasi sponsorzy

  • www.dk-lasin.pl